חדשות האתר
10/10/2005 23:01:00
06/10/2005 14:42:00
אודות
השירות
רכישת נדל"ן בחו"ל
קטלוג נכסים אירופה
קטלוג נכסים בארץ
פורום נדל"ן יוקרה
חיפוש מהיר
המדריך לרכישת נדל"ן יוקרה בחו"ל
 
מתוך נדל"ן יוקרה למכירה
פנטהאוז מלון פייר – ניו יורק
לאור העלייה בביקוש לנדל"ן יוקרה בחו"ל מצד ישראלים בתקופה האחרונה, שרון גינדי, המתמחה בנדל"ן יוקרה מחוץ לגבולות ישראל, מספק מדריך קצר כיצד לרכוש את בית החלומות שלכם ומהם הדברים החשובים באמת
אם הנכם שוקלים לרכוש נכס נדל"ן בחו"ל, עליכם לכלכל מעשיכם בקפידה, לבדוק היטב את הנכס אותו הנכם מעונינים לרכוש ולהיעזר בליווי מקצועי ראוי, בייחוד בכל הנוגע לנדל"ן יוקרה.
השקעה בנדל"ן בחו"ל חייבת חייבת להיעשות תוך בחינה קפדנית של מכלול המרכיבים של העסקה.
הגדרת תקציב ומטרה – הגדר לעצמך איזה סכום ברצונך להשקיע ולאיזה מטרה ברצונך לרכוש את הנכס.

הגדרת אזור מבוקש – צעד חשוב הוא לקבל החלטה היכן אתה מעוניין לרכוש את הנכס,אם אזור זה מתאים לך מבחינת אופיו והתרבות היומיומית בו,מגבלות השפה וכדומה.
יש לבצע תחקיר על הסביבה בה הנכס ממוקם.תחקיר עלהעיר והשכונה יכלול בירור על איכות ורמת החיים בה, הסטטוס הסוציו-אקונומי שלהמתגוררים בה ומיקום השכונה ביחס לליבת העסקים של העיר.

טירה בדרום צרפת מתוך סוכנות נדל"ן יוקרה  prestige -real estate
טירה בדרום צרפת...
איתור – איתור הנכס המבוקש ,הוא לעיתים משימה לא קלה ומצריך ידע לא מבוטל בארץ היעד המבוקשת.איתור נכסים ברמה גבוהה היא אומנות לכל דבר,כאשר רצוי להשתמש בצד שלישי כגון מתווך ,סוכנות או חברה אשר מתמחים בסוגי נכסים מהסוג שאותו ברצונך לאתר ופועלים באזור המבוקש.

ביקור - רצוי לבקר בנכס עצמו וזאת על מנת להתרשם ממצבו,ובעיקר על מנת לוודא כי הנכס המוצג לכם הוא אכן הנכס שברצונכם לרכוש.

הכנסה מדמי שכירות – אל תאמין לפרסומים או לכל מיני הבטחות על תשואות גבוהות.רוב רובן של התשואות המפורסמות בנכסים בכלל,הן תשואות ברוטו שלא מספקות את התמונה האמיתית לגבי תשואה. חשוב לחשב את התשואה נטו על ההון העצמי אשר מתייחסת ליתרת המזומנים שנותרת לך כמשקיע בסוף השנה,לאחר 12 חודשים ולאחר תשלום כל ההוצאות השוטפות,כולל החזרי ההלוואה(ריבית וקרן).

חדר שינה -  מלון ארמון האמירויות<BR>אבו דאבי בירת איחוד האמירויות
חדר שינה לדוגמא..
עליית ערך הנכס – עליך לבחון אם מחירי הנכסים עלו באזור המבוקש בשנים האחרונות כתוצאה מביקוש או אם קיים פוטנציאל לעליית מחיר הנכס אותו אתה עתיד לרכוש ואם תוכל למכור את הנכס בעתיד בכדי להחזיר לעצמך את השקעתך וברווח. משקיע מנוסה בוחן את פוטנציאל עליית הנכס יותר מאשר את התשואה השוטפת על הנכס.יש לבדוק מהו הממוצע של עליית ערכי הנכסים בשנים האחרונות באזור שבו נמצא הנכס, בכמה עלה ערך הנכס על פני הזמן .

מימון ובניית ההון על ידי תשלומי משכנתא – בכל אזור או מדינה קיימים שירותי מימון שונים ובריביות משתנות.רצוי לבדוק עם הסוכן או החברה אשר מטפלת בך,מה הם אפשרויות המימון של הנכס,איזה סוגי הלוואה יש ומה הריבית הנהוגה.
יש לבדוק מי המציע של הליווי הפיננסימתן המשכנתאות או ההלוואות, את בקיאותו בשוק בו נמכר הנדל"ן ותנאים המדויקים.

העתיד - בהנחה שנתוני ההכנסה מהנכס נכונים להווה,יש להתחשב גם במה שיקרה באזור או במדינה שאתה רוכש את הנכס בעתיד והאם המשוואה היצע מול ביקוש אשר מתקיימת כיום,תתקיים גם בעתיד הרחוק.

חווה בת 64,000 דונם בניו זילנד מתוך נדל"ן יוקרה<BR>prestige- real estate
חווה בת 64,000 דונם בניו זילנד
מיסוי וזכויות הרוכש – לרוב, בכל מדינה ישנה שיטת מיסוי שונה וחוק בעניין רישום הנכס. חשוב לבדוק מהם המיסים השונים אותם אתה צריך לשלם,מהי שיטת המיסוי באותו אזור או מדינה, כיצד ניתן להפיק תועלת כלכלית מכך ואם אין מגבלה לרשום את הנכס על שימך. תכנון המס צריך להיעשות מראש ובחשיבה לטווח ארוך. יש להביא בחשבון את כל המיסים שעשויים לחול על העסקה ועל העסקאות שיבואו בעקבותיה ומומלץ בנושא זה לקבל ייעוץ מקצועי.

זיכרון דברים וחוזה המכר – רצוי להשתמש בשירותיו של עו"ד מקומי לחתימה על העסקה. אל תתבייש לבקש המלצה מתושבים מקומיים או מהחברה שמלווה אותך. יש לקרוא את כל סעיפי החוזה, ולוודא כי הם מובנים, ומשקפים את כל ההסכמות שהושגו בין הצדדים, מומלץ לבקש מן המוכר להזדהות באמצעות תעודה מזהה, במידה ומדובר במיופה כוח יש לוודא כי ייפוי הכוח נערך כדין.

חברת ניהול – אחרי כל הבדיקות,הביקורים והחתימות,אם אינך מתגורר או מבקר לעיתים קרובות במדינה שבה רכשת את הנכס חשוב כי תדאג שחברת ניהול מקצועית ואמינה תטפל לך בנכס.
חברת הניהול דואגת לאחזקה, להשכרה ולגביית תשלומי דמי השכירות עבור בעל הנכס. יש יתרון משמעותי אם יש לך חברת ניהול נכסים מקצועית. אם אינכם מתכוונים לגור בנכס - לא רק שלא תצטרכו לדאוג להשכרת הנכס ולתחזוקתו, אלא שעבודה מקצועית זו היא בידי גורם מקומי המכיר את השוק והמגמות בו. חשוב לבדוק את זהות והמוניטין של חברת הניהול,האם זו חברה מקצועית בעלת ניסיון וותק בשוק בו היא פועלת ובניהול סוג הנכסים בהם אתה משקיע.

אין בעצות המפורטות לעיל, משום רשימה סגורה וכוללת או עצה, וכי לעיתים, ישנן בדיקות נוספות שעל הקונה לבצע. כמו כן יודגש, כי העצות הנ"ל אינן מהוות תחליף לשירותיהם הנאמנים של בעלי המקצוע.